پایگاه خبری تحلیلی تیتر فرهنگی

شاعر «پر پرواز» با مخاطبان خود دیدار کرد

نیلوفر لاری‌پور، شاعر و ترانه‌سرا در نمایشگاه کتاب آنیما حضور یافت و با مخاطبان خود دیدار کرد.

به گزارش تیتر فرهنگی: عصر دیروز؛ دوشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه، نیلوفر لاری پور، شاعر و ترانه‌سرا در نمایشگاهی که با هدف عرضه آثار نشر آنیما منتشر شده، حضور یافت و با مخاطبان خود دیدار کرد.

لاری‌پور، یکی از ترانه سرایان شناخته شده موسیقی پاپ فارسی است که تجربه‌ی همکاری با بسیاری از موزیسین‌ها را در کارنامه خود دارد که از شناخته‌شده‌ترین‌های آن‌ها می‌توان به آلبوم «پر پرواز» شادمهر عقیلی اشاره کرد.

نشر آنیما در سال ۱۳۹۸ مجموعه‌ای از اشعار آزاد لاری‌پور را با عنوان «امروز چندشنبه است؟» به انتشار رساند اما شیوع بیماری کرونا مانع از برگزاری مراسم رونمایی و جشن امضا برای این کتاب شده بود.

مجموعه شعر نیلوفر لاری پور

حضور لاری‌پور در نمایشگاه نشر آنیما که به میزبانی کانون ادبیات ایران برپا شده، با امضای کتاب توسط شاعر و به درخواست دوستداران آثار این هنرمند همراه بود.

سعید کریمی، مرجان شیخ‌حسنی، محمدرضا داداشی، شماری از دوستداران و شاگردان لاری‌پور و همچنین برخی از مولفان جوان نشر آنیما از جمله مهسا سپاهی، افسون محمدی، مهدی جیرودی و محمد فرقانی و… در این مراسم شرکت یافتند.

حامد ابراهیم‌پور، مدیر مسئول نشر آنیما درباره برگزاری این نمایشگاه به تیتر فرهنگی توضیح داد: در پی انصراف از حضور در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران، با همراهی دوستان نمایشگاهی را در کانون ادبیات ایران برپا کردیم که در آن، بیش از دویست عنوان کتاب در حوزه‌های شعر و داستان و نقد و پژوهش و ادبیات جهان به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر بازدید و خرید کتاب از نمایشگاه آنیما، این امکان را دارند که با مولفان انتشارات دیدار کنند و در نشست‌هایی که برای رونمایی، شعرخوانی و دیدار با شاعران و نویسندگان برنامه‌ریزی شده، حضور یابند.

نمایشگاه کتاب آنیما

نمایشگاه مستقل کتاب آنیما از روز پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت الی جمعه ۳۰ اردیبهشت هر روز از ساعت چهارده الی بیست، در محوطه‌ی باز کانون ادبیات ایران واقع در تهران-خیابان مفتح جنوبی- روبروی ورزشگاه شیرودی- خیابان اردلان- پلاک ۲۵، میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.


نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات ارسال شده بعد از تایید، منتشر خواهند شد.