پایگاه خبری تحلیلی تیتر فرهنگی

حضور ۸۰ هیئت تجاری خارجی در نمایشگاه چاپ تهران

جلیل غفاری رهبر اعلام کرد: ۸۰ هیئت تجاری داخلی و خارجی از بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران بازدید می‌کنند.

تیتر فرهنگی: جلیل غفاری‌رهبر در گفت‌وگو با ایبنا، با اشاره به برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران، عنوان کرد: نمایشگاه امسال در متراژی به وسعت ۲۵ هزار مترمربع در ۱۲ سالن با حضور جمع گسترده‌ای از فعالان حوزه چاپ و بسته‌بندی و صنایع وابسته برگزار خواهد شد.

وی درباره بخش خارجی نمایشگاه و شرکت‌کنندگان این بخش، توضیح داد: نمایندگانی از کشورهای آلمان، فرانسه، چین و هند جدیدترین دستاوردهای خود را در بخش‌های مختلف چاپ و بسته‌بندی به نمایش خواهند گذاشت.

غفاری‌رهبر با بیان اینکه امسال بر عرضه نوآوری‌های جدید صنعت چاپ در این رویداد نمایشگاهی تاکید داشتیم، گفت: انجمن‌ها و تشکل‌های صنعت چاپ مثل هرسال در این نمایشگاه حضور دارند و به‌دنبال تعامل و ارتباط با صنف و فعالان بخش‌های مختلف چاپ هستند.

وی همچنین از برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع درحاشیه نمایشگاه خبر داد و افزود: چهار روز نمایشگاه، مجموعه‌ای از کارگاه‌ها، دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی با موضوعات روز صنعت چاپ با حضور استادان خبره پیش‌بینی شده است.

به‌گفته غفاری‌رهبر، هماهنگ شده است که ۸۰ هیئت تجاری از داخل و کشورهای منطقه برای آشنایی با دستاوردها و فعالیت‌های چاپ ایران از این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران ۲۲ تا ۲۵ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات ارسال شده بعد از تایید، منتشر خواهند شد.