پایگاه خبری تحلیلی تیتر فرهنگی

حضور فعالان سلولزی ایران در نمایشگاه کاغذ و مقوای هند

هیئت تجاری ایران متشکل از مدیران ارشد شرکت‌های تولید کننده کاغذ و تجار و بازرگانان فعال ایرانی صبح چهارشنبه ١۵ آذر ماه برای بازدید از نمایشگاه تخصصی Paperex2023 وارد شهر دهلی نو شدند.

تیتر فرهنگی: رضا امیدی، مدیرعامل شرکت آینده‌اندیشان رادینا در گفت‌وگو با ایبنا بیان کرد: به‌دنبال مجوز صادره از سوی سازمان توسعه تجارت ایران و پیرو فراخوان‌ها و اطلاع‌رسانی‌های قبلی، هیئت تجاری، بازاریابی و سرمایه‌گذاری ایران، متشکل از مدیران ارشد شرکت‌های تولیدکننده کاغذ و تجار و بازرگانان فعال ایرانی به اتفاق صادقی نیارکی، نایب‌رئیس اتاق بازرگانی تهران و معاون اسبق وزارت صمت، صبح چهارشنبه ١۵ آذرماه وارد شهر دهلی نو کشور هند شد.

وی ادامه داد: مطابق با برنامه‌یزی‌ها، هماهنگی‌ها و مساعدت‌های انجام شده در سفارت ایران در هند و همچنین دکتر بامیری، رایزن بازرگانی ایران در هند، در مدت زمان اقامت در دهلی، از نمایشگاه تخصصی Paperex2023 بازدید می‌شود.

وی افزود: حدود ۶٠٠ مشارکت‌کننده از هند و سایر کشورهای تولیدکننده کاغذ و ماشین‌آلات دنیا در این نمایشگاه حضور دارند.

به‌گفته امیدی، جلسات و انجام مذاکرات تجاری با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، بازدید از کارخانجات هندی، جلسه با اتاق بازرگانی و فدراسیون صادرات هند، جلسات B2B با تجار و تولیدکنندگان هندی ازجمله برنامه‌هایی است که در این نمایشگاه انجام می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد؛ حضور فعالان سلولزی کشور در این هیئت منجر به ورود مواداولیه، کاغذ و محصولات سلولزی و ماشین‌آلات با کیفیت و با قیمت مناسب، همچنین ورود دانش و فناوری‌های نوین صنعت کاغذسازی به کشور شود. امیدواریم این نمایشگاه زمینه‌ساز همکاری‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری با طرف‌های هندی و خارجی حاضر در نمایشگاه شود که به تبع آن مصرف‌کنندگان نهایی محصولات سلولزی منتفع شوند.

وی گفت: امیدواریم در سال‌های آتی با رقابت‌پذیری محصولات تولیدی ایرانی در بازارهای بین‌المللی، شاهد برگزاری پاویون قدرتمند شرکت‌های تولیدکننده ایرانی نیز در این نمایشگاه و سایر نمایشگاه تراز اول دنیا باشیم که خود زمینه‌ساز رشد و توسعه صادرات محصولات سلولزی در بازارهای فرامرزی می‌شود.

نمایشگاه paperex2023 هند ١۵ تا ١٨ آذر در دهلی برگزار می‌شود.


1 نظر
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات ارسال شده بعد از تایید، منتشر خواهند شد.