پایگاه خبری تحلیلی تیتر فرهنگی
با مداخله نیروی انتظامی؛

رسته چاپ دیجیتال به اتحادیه چاپخانه‌داران تهران اضافه شد

نماینده صمت به همراه ضابط انتظامی به محل اتحادیه لیتوگرافان مراجعه و پرونده اعضای رسته چاپ دیجیتال را به اتحادیه چاپخانه داران تهران انتقال داد.

تیتر فرهنگی: در ادامه اقدامات و پیگیری‌های صورت کرفته، وزارت صمت رسته چاپ دیجیتال را که پیش‌تر به اتحادیه لیتوگرافان پیوسته بود، رسماً به اتحادیه چاپخانه داران تهران بازگرداند.

طبق گزارش‌های به‌دست آمده، صبح امروز (چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه) نماینده صمت به همراه ضابط انتظامی به محل اتحادیه لیتوگرافان مراجعه و خواستار تحویل پرونده اعضای رسته چاپ دیجیتال جهت انتقال به اتحادیه چاپخانه داران تهران شد.

بر این اساس، در شرایطی که رئیس اتحادیه لیتوگرافان مجال برگزاری نشست اضطراری هیأت‌مدیره را نیز نیافت، پرونده‌های مذکور را تحویل نماینده صمت داد.

دقایقی بعد، احمد ابوالحسنی در ویدئویی که مشخصا با برنامه‌ریزی قبلی تهیه و انتشار یافته است، در جملاتی عجیب، طعنه آمیز و تلافی‌جویانه گفت: «وقتی بهت میگن کاری رو نمی‌تونی انجام بدی، فقط بهشون بخند. بعدا می‌فهمند که چرا بهشون خندیدی!»

مشخص نیست که این اظهارات، خطاب به چه کسی است اما به نظر می‌رسد مخاطب مدنظر، شخصی از مدیران وزارت ارشاد و یا مدیران رسته‌ چاپ دیجیتال باشد.

در عنوان ویدئوی منتشر شده آمده است: «پرونده رسته چاپ دیجیتال زیر بغل اتحادیه چاپخانه داران.»


نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات ارسال شده بعد از تایید، منتشر خواهند شد.