پایگاه خبری تحلیلی تیتر فرهنگی
با حضور اهالی سینما؛

«بنفش مایل به لیمویی» رونمایی می‌شود

آخرین رمان یاسمن خلیلی‌فرد با عنوان «بنفش مایل به لیمویی» با حضور اهالی سینما در کافه کتاب ققنوس رونمایی می‌شود.

تیتر فرهنگی: مراسم جشن امضای رمان با عنوان «بنفش مایل به لیمویی» روز پنجشنبه سی‌ام تیرماه ۱۴۰۱ در کافه‌کتاب ققنوس برگزار خواهد شد. این رمان، پنجمین کتاب یاسمن خلیلی‌فرد و سومین رمان او است.

این نویسنده پیش‌تر کتاب‌هایی چون «یادت نرود که …» (نشر چشمه)، «انگار خودم نیستم» (نشر ققنوس)، «فکرهای خصوصی» (نشر ققنوس) و «نقش جنگ بر سینمای غیرجنگی ایران» (نشر نظر) را نوشته و منتشر کرده است و رمان جدید او نیز توسط نشر ققنوس منتشر خواهد شد.

داستان این رمان همچون دو رمان اول نویسنده، پیرامون روابط انسان‌های جامعه مدرن امروزی با یکدیگر شکل می‌گیرد.

در خلاصه‌ی این داستان می‌خوانیم. «آدم‌ها در دنیای کوچک‌ خودشان رازهای بزرگی دارند، رازهایی که ممکن است حتی زندگی اطرافیان و نسل‌های آینده را تحت‌تاثیر قرار دهد.»

این رمان زندگی زنی به نام شیانه فرازمند را که در پاریس زندگی می‌کند به تصویر کشیده است. داستان با معرفی میهمانان او آغاز می‌شود: نادر آگه، همسرش آیدا و پسرشان پویاست. نادر آگه همسر سابق شیانه است.

‎مراسم رونمایی «بنفش مایل به لیمویی» روز پنجشنبه ۳۰ تیرماه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در کافه کتاب ققنوس با حضور و سخنرانی: سام قریبیان، مرتضی برزگر و داریوش فرهنگ با اجرای گیتی صفرزاده برگزار خواهد شد.

یاسمن خلیلی‌فرد متولد ۱۳۶۹ در شمیرانات و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی سینما از دانشگاه هنر تهران است. او فعالیت خود را از ۱۳ سالگی با نوشتن نقد فیلم و سریال برای نشریه  «سروش هفتگی» آغاز کرد. و کارش را به صورت رسمی در مجلاتی «فیلم و سینما»، «سینما»، «نیمرخ» و روزنامه «بانی فیلم» ادامه داد.


نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات ارسال شده بعد از تایید، منتشر خواهند شد.