پایگاه خبری تحلیلی تیتر فرهنگی

«بی‌پایان» در بازار کتاب

کتاب «بی‌پایان» نوشته برایان فریمن، با ترجمه سعید سیمرغ از سوی نشر رایا کتاب به چاپ رسید.

به گزارش تیتر فرهنگی؛ رمان «بی‌پایان» نوشته برایان فریمن با ترجمه سعید سیمرغ و در گروه داستان‌های آمریکایی قرن ۲۱ نشر رایا کتاب راهی بازار کتاب شد. این کتاب داستانی عاشقانه، رازآلود و معمایی در ژانر تریلر روانشناختی روایت می‌کند.

در برشی از کتاب می‌خوانیم:

«افسر پلیس در حالی که یک لیوان سفید فومی پر از قهوه را به دستم می‌داد گفت: به خاطر اتفاقی که افتاده خیلی متاسفیم، آقای موران.» لیوان قهوه‌ی خودش را در دست گرفته بود و دونات شکری‌ای می‌خورد که خاک قند آن، مثل برف تازه‌ای که روی چمن باریده باشد روی سبیلش نشسته بود.

چیزی نگفتم. احساس گیجی و کرختی داشتم. انگار در کما باشم و ندانم آیا به هوش خواهم آمد یا نه. سرمای گزنده مرا می‌لرزاند. لباس‌های خیس و کثیفم را درآورده و دور بدن برهنه‌ام پتو پیچیده بودند، ولی فایده‌ای نداشت.»

در توضیح ناشر آمده است که دیلن موران و همسرش کارلی از سفر خارج شهر به خانه بر می‌گشتند که دچار حادثه می‌شوند. اتومبیلشان به رودخانه می‌افتد. دیلن خودش را نجات می‌دهد ولی در نجات دادن همسرش ناکام می‌ماند و همسرش غرق می‌شود.

چند روز بعد دیلن به زندگی روزمره‌اش برمی‌گردد ولی احساس می‌کند سایه‌ای از خودش- همزادش- او را تعقیب می‌کند. در همین هنگام تصادفا با دکتر ایو برایر آشنا می‌شود که نظریه‌پرداز دنیاهای موازی است…

کتاب «بی‌پایان» نوشته برایان فریمن، در ۳۷۷ صفحه، به قیمت ۹۵ هزار تومان، در قطع رقعی، جلد شومیز، با ترجمه سعید سیمرغ و به همت نشر رایا کتاب به بازار کتاب رسید.


نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات ارسال شده بعد از تایید، منتشر خواهند شد.